Menu
Žíněnky pod nářadí

Žíněnky pod nářadí

FIG žíněnky pod nářadí se stabilizátory.

Tyto žíněnky se používají především v oddílech, které vyžadují špičkou kvalitu a provedení nejen při tréninku, ale také při soutěžích. Jádro je kombinací 6 vrstev polyuretanové a polyethylénové pěny o vysoké váze, která zajišťuje minimální trvalou deformaci a vysokou životnost materiálu. Kolem žíněnky jsou použity stabilizační pěny s vysokou tuhostí, které zabraňují prošlápnutí okrajů žíněnek. Potah je z bezftalátové belgické koženky se síťovinou kolem celé spodní hrany žíněnky. Tato síťovina zajišťuje kontinuální výdech vzduchu po obvodu celé žíněnky a zajišťuje tak správnou funkci produktu. Taktéž zamezuje vzniku mikrotrhlin v polyuretanu, které jinak zkracují životnost žíněnky. Na povrchu na našit po obvodu 10cm jemný suchý zip pro vzájemné spojení žíněnek pomocí pásků. Samozřejmostí je antismyk na spodní straně.