Náhrada - PERMANENTKA JUMP PARK Fabrika

Termín kurzu: 24. 05. 2021 - 30. 07. 2021
Cena: 1,- Kč
Speciální náhrady za neodchozené hodiny.
Den Čas Zakoupeno
/ kapacita
Parkour/Parkour přípravka/Gymnastika pro jiné sporty 9+- 700 Kč 16:00 - 18:00 184 / 200
Dětská přípravka - 9 vstupů 16:00 - 18:00 97 / 120
Celkem k platbě: 0,- Kč

Permanentka bude pro Vás připravena při první návštěvě Jump Parku FABRIKA. 

Hodiny jsou vyhrazeny pouze pro členy Gymnastiky Zlín, aktuálně od 16-18 hod.

 

Gymnastika Zlín z.s.

PLNĚ OTEVÍRÁME


Vážení rodiče a členové,
 
od 31.5. by mělo být umožněno mít uvnitř haly až 50 osob, což je dostačující kapacita pro plné obnovení všech hodin dle standardního rozvrhu. Můžeme tak při dodržování předepsaných hygienických opatření pokračovat v hodinách prvního pololetí školního roku 2020/2021.

Přečtěte si, prosím, tento mail celý až do konce.
 

Níže se dočtete režim v následujících týdnech i možnosti náhrad neuskutečněných hodin.


Od příštího týdne 24. 5. by mělo být možné trénovat ve větším počtu, a tak budeme pokračovat v trénincích Parkouru na venkovním hřišti a trénincích Gymnastiky pro jiné sporty (dále jen "GPJS") uvnitř haly s tím, že v případě nepříznivého počasí budou hodiny parkouru přesunuty do vnitřních prostor haly.
Od 31. 5. bychom pak měli kompletně obnovit původní rozvrh hodin a vše by se mělo vrátit do "původních kolejí".
* stále platí nutnost odevzdávat na každém tréninku "Čestné prohlášení".
  

Jak jsme vás informovali, v prvním pololetí školního roku 2020/2021 je odchozeno 6 z 19 týdnů. Tímto plným obnovením a pokračování hodin od 31. 5. se dostaneme na minimálně 10 z 19 týdnů. Nahrazovat tak budeme 9 lekcí u gymnastických přípravek 4-6 a 6-8 (v případě, že dítě chodilo 2x týdně - 18 lekcí) a 7 lekcí u Parkour přípravky, Parkouru, Gymnastiky pro jiné sporty a Kondiční gymnastiky (víme, že tyto skupiny odchodily reálně více týdnů, ale vzhledem k jiným časům i závislosti na počasí venkovních hodin parkouru, počítáme s využitím pouze jednoho týdne ze 2-3 možných; v případě, že dítě chodilo 2x týdně - 14 lekcí).


Níže uvádíme možnosti náhrad těchto neodchozených lekcí. Pokud se rozhodnete o náhradu nežádat, zvolte prosím možnost "Náhradu nevyžaduji"

Na náhrady se "přihlásíte" zakoupením produktu v eshopu "NÁHRADA". Položky jsou zde již připraveny, a tak si stačí "zakoupit" variantu. (Náhrady prosím nehraďte. Cena v objednávce je pouze kvůli technickému řešení eshopu.)

Možnosti náhrad:

SLEVA NA PARKOUR TÁBOR - odečteme Vám 1-2 dny z celkové ceny Parkour táboru
1 - 2 DNY NA PARKOUR TÁBOŘE ZDARMA - vyberte si 1-2 dny, které strávíte na Parkourovém táboře
PERMANENTKA DO JUMP PARK Fabrika- poukaz na volné skákání do nového Jump Parku Fabrika ve Svitu
SLEVA NA NAROZENINOVOU OSLAVU - sleva 700 (1.400) nebo 900 (1.800) Kč z objednávky narozeninové oslavy u nás na hale či noci na hale
SLEVA NA KLUBOVÉ OBLEČENÍ - zajistili jsme pro Vás speciální cenu u výrobce klubového oblečení s originálním potiskem od firmy UAX. Ke slevě 20% oproti běžné ceně na eshopu můžete tak přičíst další slevu 700 (1.400) nebo 900 (1.800) Kč na celý set.
DĚTSKÝ PŘÍMĚSTSKÝ DOPOLEDNÍ TÁBOR - dopolední 3 hodinový program na hale i mimo ní se zkušenými trenéry pro děti z gymnastických a parkour přípravek 4-8 let. (ideální v kombinaci s  jinými náhradami vzhledem k počtu nahrazovaných hodin (9 nebo 18)
NÁHRADA KONDIČNÍ GYMNASTIKY 15+ - možnost navštěvovat oba dva dny, případně zvolit jinou z výše uvedených variant

*Aktuálně budou od 24. 5. v Jump Parku speciálně vyhrazené hodiny čistě pro náhrady, a to Pondělí - Pátek denně od 16. do 18. hodin. Permanentku obdržíte po příchodu. Můžete ji uplatnit v těchto vyhrazených hodinách do konce května a od června v běžné otevírací době Jump Parku Fabrika.

Výkonnostní skupiny si neodchozené hodiny nenahrazují.


Věříme, že si z naší nabídky náhrad vyberete a podaří se nám tak Vámi uhrazené příspěvky kompenzovat. Jsme si vědomi toho, že za tuto situaci nemůže nikdo z nás a že se bude z Vaší strany jednat vždy o kompromisní řešení či ústupek. Velmi vám za to předem děkujeme.

K náhradám lekcí se přihlásíte na našem eshopu
eshop.gymnastikazlin.cz


Organizační informace:
 • Z důvodu nařízení vlády je nutné, aby každé dítě přineslo na každý trénink NÁMI ZASLANÉ "Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a souhlas s účastí v tréninkovém procesu", viz. tlačítko níže."
 • Vzhledem k ukončené topné sezóně je uvnitř haly podobná teplota jako venku, a proto žádáme, aby děti navštěvující hodiny uvnitř haly měly v chladnější dny pro začátek hodiny mikinu.
 • Žádáme rodiče, aby se nezdržovali v okolí haly či prostorách venkovního hřiště.

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ ZDE

 

O změnách Vás budeme průběžně informovat. V případě dotazů nás kontaktujte na tel.: +420 731 515 842 či na info@gymnastikazlin.cz. Všechny změny budou zveřejněny na Facebookovém profilu a na eshopu.

Na všechny z Vás se moc těšíme a věříme, že se potkáme na hale v hojném počtu a tuto nelehkou situaci postupně zvládneme.
 
Krásný den a hlavně pevné zdraví.

Tým Gymnastika Zlín

 
Pokud cítíte Vy nebo Vaše děti jakoukoliv zdravotní slabost nebo se cítíte, že jste v rizikové skupině, v žádném případě se k náhradám nepřihlašujte a do haly nechoďte. Respekt, úcta a zdraví by mělo být základní pravidlo z obou stran a my vám věříme :-) Vždy se lze s námi v takovém případě individuálně domluvit.
 

DODRŽOVÁNÍ HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ

 1. Voda i jiné nápoje je povolena v uzavíratelné láhvi.
 2. Při vstupu do prostor haly jsou připraveny dezinfekční prostředky na ruce.
 3. Dodržování bezpečné vzdálenost minimálně 2 m od dalších cvičících. Kapacita haly při splnění restrikcí (15m2/na osobu) je naprosto dostatečná.
 4. Při použití prostor toalet je nutné dodržovat bezpečnou vzdálenost, taktéž správný postup při mytí rukou a následnou dezinfekci.
 5. Při odchodu z haly lze použít dezinfekční prostředek na ruce.
 
Pro zachování všech hygienických pravidel jsme pro Vás na hale připravili:
 1. Na chodbě při vstupu bude k dispozici dezinfekce.
 2. V dostatečné míře bude připravena dezinfekce na nářadí a pomůcky.
 3. V rámci dne bude probíhat úklid a dezinfekce ve vyšší míře než obvykle.
 4. Prostory haly budou pravidelně dezinfikovány ozonátorem. 
 
Budeme připraveni splnit vládní restrikce. Nicméně předpokládáme, že hlavní zodpovědnost bude na každém z nás.

Věříme, že přísná hygienická opatření společně zvládneme a Vy i Vaše děti se u nás budete cítit bezpečně a spokojeně. V případě jakýchkoliv otázek nebo provozních nedostatků kontaktujte naše trenéry. Jsme vám plně k dispozici.

Tým Gymnastiky Zlín